Wtorek | 16 październik | 2018

KINO LETNIE

plenerowe 2017Zapraszamy na KINO LETNIE pod chmurką!
4 sierpnia, godz. 21.00
ZA JAKIE GRZECHY, DOBRY BOŻE
O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?
11 sierpnia, godz. 20.30
PODRÓŻ NA STO STÓP
Ciepły, magiczny, urzekający film o odnajdywaniu własnego miejsca na ziemi. Chociaż to adaptacja książki, film zdecydowanie ją przewyższa. Głównie za sprawą fenomenalnego aktorstwa, doskonałej reżyserii i fantastycznej scenografii. Przygoda kinowa dla każdego, w każdym wieku. Historia kulinarnego geniusza, jakim okazuje się być Hassan, to cukierkowa opowieść o spełnianiu marzeń i pokonywaniu przeciwności losu.
25 sierpnia, godz. 20.30
CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ
Bohaterami filmu są dwaj młodzi przyjaciele: skrzypek Kuba (Maciej Stuhr) i Oskar (Wojciech Klata), którzy przez przypadek zostają wplątani w aferę z gangsterami. Pewnego wieczoru Kuba postanawia pomóc swemu nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi ściągając do domu jego wuja dwie dziewczyny z agencji towarzyskiej. Po szalonej nocy okazuje się, że chłopców nie było stać na takie rozrywki. Opiekun “panienek” nie zastanawiając się długo, w ramach zapłaty bierze sobie cenną figurkę z kolekcji wspomnianego wuja. Aby ją odzyskać, Kuba zastawia w lombardzie swoje skrzypce i z pieniędzmi wędruje do agencji. Tam wpada w sam środek mafijnej transakcji. Powstaje zamieszanie, wybucha strzelanina i przy okazji ginie walizka z kasą. Gangsterzy, podejrzewając o kradzież Kubę, ruszają jego śladem. Tymczasem Oskar wdaje się w romans z panienką lekkich obyczajów, Lili (Anna Mucha), która chce dla niego zmienić swoje życie.
Na seanse zapraszamy na parking przy Kościele św. Wojciecha w Nasielsku. Wstęp wolny!