Poniedziałek | 22 październik | 2018

Kino letnie w plenerze

kino-letnie-2018-222Zapraszamy na kino pod chmurką.
⭐ 10 sierpnia o godz. 21.00 “La La Land”
Jeden z najlepszych filmów o miłości ostatnich lat. Mia (Emma Stone) jest kelnerką w Hollywood. Codziennie podaje kawę gwiazdom ekranu i snuje fantazje o sławie. Ale na razie muszą jej wystarczyć roztańczone koleżanki i nieskończone pasmo porażek castingowych. Sebastian (Ryan Gosling) świetnie gra na pianinie i ma dar do komponowania przebojów, ale upór i ambicja nie pozwalają mu na podążenie komercyjną ścieżką. Zamiast trzaskania kolejnych popowych przebojów marzy on o własnej jazzowej knajpce. „La La Land” to opowieść o relacjach Mii i Seba oraz związku z otaczającym ich miastem – trzecim głównym bohaterem musicalu.
⭐ 24 sierpnia o godz. 21.00 “Berlin . Symfonia wielkiego miasta”
T o awangardowy film z 1927 roku ukazujący jeden dzień funkcjonowania niemieckiej stolicy. Film jest nie tylko nostalgicznie dziś odbieraną pocztówką z przeszłości. Stanowi także popis możliwości montażowych (montaż jako element dzieła filmowego zaczął funkcjonować właśnie na początku XX wieku). Oryginalna, oparta na instrumentarium orkiestrowym ścieżka muzyczna skomponowana przez Edmunda Meisela zostanie zastąpiona muzyką w wykonaniu grupy Agressiva 69. Zespół uznawany jest za prekursora rocka industrialnego w Polsce. Choć nie jest to jedyny gatunek, w ramach którego tworzy. Nominację do nagrody Fryderyk 1997 zespół otrzymał w kategorii… dance&techno.
⭐ 31 sierpnia o godz. 21.00 “Obdarowani”
Wzruszająca historia o trudnych wyborach. O tym, jak czasem trzeba wiele poświęcić dla dobra drugiej osoby. Frank wychowuje „genialne dziecko” – swą wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Pragnie, aby Mary uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka ma inne plany – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce, rozdzielając tym samym Franka i Mary.

Miejsce: parking przy Kościele Św. Wojciecha w Nasielsku.

Wstęp wolny!!!

Zapraszamy.