Sobota | 22 wrzesień | 2018

Maraton filmowy Polskie Komedie Nocą

plakatmaraton1Nasielski Ośrodek Kultury zaprasza na niezapomnianą noc komediową

Maraton Filmowy

Polskie Komedie Nocą

10 grudnia br. o godz. 19:00

cena biletu: 18 zł


Proponujemy najlepsze komedie:

Wyjazd integracyjny

Pracownicy korporacji Polish Lody i wybrani klienci firmy trafiają do malowniczo położonego kompleksu hotelowego, aby pod wodzą ambitnego, choć fajtłapowatego dyrektora kadr zacieśniać zawodowe więzi. Życie spłata im złośliwego figla, gdy prezes korporacji zostanie omyłkowo zameldowany w jednym pokoju z ponętną modelką i przebojowym dziennikarzem. Lawina komicznych nieporozumień i skandal, jaki wywoła zawiązanie tego przypadkowego trójkąta, wywróci do góry nogami stosunki panujące dotąd w firmie.

Piętro wyżej

W jednej kamienicy zamieszkało dwóch mężczyzn o tym samym nazwisku – Pączek. Jeden z nich jest wielbicielem muzyki poważnej, drugi - muzyki rozrywkowej. Obaj lubią urządzać w swoich mieszkaniach koncerty, zazwyczaj w tych samych porach. Fakty te staną się źródłem wielu zabawnych nieporozumień, sprzeczek i kłótni.

Rejs

Utrzymana w groteskowym tonie eksperymentalna komedia satyryczna: akcję filmu stanowią improwizowane miniscenki, rejestrowane metodą paradokumentalną, rozgrywające się wśród pasażerów wiślanego statku. Na wycieczkowym statku wiślanym pojawia się gapowicz wzięty przez kapitana za instruktora kulturalno-oświatowego. Organizuje on zebrania, wybory rady rejsu, potem - gry i zabawy. Staje się wodzem, skupia wokół siebie oddane mu grono pasażerów, narzuca swą wolę innym, przygotowuje wielki bal na cześć kapitana z okazji zakończenia rejsu …

Wszystkich miłośników dobrego humoru serdecznie zapraszamy!

 

Liczba komentarzy dla tego artykułu: 2

 1. Do zobaczenia w sobotę :)

  Autor: Lukkkkk
  7 grudzień, 2011
  godzina: 18:10
 2. UŚMIECH ;) cyk

  Autor: Michigun is smiling
  10 grudzień, 2011
  godzina: 12:21