Poniedziałek | 15 październik | 2018

Niedzielne poranki filmowe

Olly Od 8 listopada zapraszamy najmłodszych na spotkanie z bohaterem bejecznego podwodnego świata. Nasielski Ośrodek Kultury przygotował dla dzieci poranki filmowe “Nurkuj Olly, nurkuj”.

W każdą niedzielę będzie można obejrzeć animowaną opowieść o przygodach okręcików podwodnych i ich fascynującym życiu w morskich głębinach. Główni bohaterowie Olly i Beth oraz ich przyjaciele mieszkają w Centrum Badań Podwodnych głęboko pod powierzchnią oceanu, ale ich codzienne życie, praca i rozrywki nie odbiegają daleko od codziennej rzeczywistości ludzi. Otacza ich bajecznie kolorowy świat pełen koralowych raf, barwnych rybek, fantazyjnych glonów i skorupiaków, gdzie w krystalicznie czystej wodzie odkrywamy tajemnice głębin. Wszystkich mieszkańców podwodnego świata łączy wspólna troska o środowisko naturalne, w którym żyją.

Każdy odcinek przynosi wiele emocjonujących chwil, problemów które trzeba rozwiązać i przeróżnych sytuacji, z których trzeba znaleźć pozytywne i właściwe wyjście. Serial ten, dostarczając rozrywki, uczy jednocześnie jak w najtrudniejszych nawet sytuacjach można i trzeba umieć racjonalnie rozwiązać zadanie, jak z entuzjazmem i optymistycznie podchodzić do wszelkich trudności, jak ważna jest przyjaźń i wzajemna pomoc.

Zapraszamy zatem na poranki filmowe już od 8 listopada

w każdą NIEDZIELĘ o godz. 11.30 w Kinie Niwa.

Cena biletu:

Dziecko: 5 zł

Rodzic z dzieckiem: 12 zł