Sobota | 20 październik | 2018

Zapisy na zajęcia

zapisy-po-wakacjachZapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia do Nasielskiego Ośrodka Kultury.

Oferujemy:

ZAJĘCIA PLASTYCZNE, które rozwijają ekspresję i umiejętności artystyczne, wyrabiają poczucie estetyki. Instruktor: Leszek Gałężewski. Zajęcia będą odbywały się w czwartki. Na pierwsze spotkanie z instruktorem zapraszamy 29 września o godz. 15.30.

DECOUPAGE pobudzający wyobraźnię, doskonalący umiejętność posługiwania się różnymi materiałami i narzędziami.  Instruktor: Katarzyna Tyc. Zajęcia będą odbywały się w piątki. Na pierwsze spotkanie z instruktorem zapraszamy 30 września o godz. 15.15.

NAUKĘ GRY NA GITARZE - naukę od podstaw oraz doskonalenie warsztatu. Instruktor: Marek Tyc. Zajęcia będą odbywały się we wtorki. Na pierwsze spotkanie z instruktorem zapraszamy 27 września o godz. 15.30.

NAUKĘ GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH - rozwijanie i doskonalenie umiejętności muzycznych. Instruktor: Marek Jurkiewicz. Zajęcia będą odbywały się w środy. Na pierwsze spotkanie z instruktorem zapraszamy 28 września o godz. 15.15

Zapisy prowadzone są bezpośrednio w Nasielskim Ośrodku Kultury, telefonicznie pod nr (23) 69 12 343 oraz mailowo: nok@noknasielsk.pl

Poniżej można pobrać kartę zgłoszeń:

KARTA ZGŁOSZENIA