Wtorek | 16 październik | 2018

Zapisy na zajęcia

eastwayinstitute-ofperformancearts12Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia do Nasielskiego Ośrodka Kultury.
ZAJĘCIA PLASTYCZNE (dla dzieci pow. 9 r.ż.) - rozwijają ekspresję i umiejętności artystyczne, wyrabiają poczucie estetyki. Instruktor: Leszek Gałężewski. Zajęcia będą odbywały się w czwartki o godz. 15.30.

NAUKA GRY NA PIANINIE (dla dzieci pow. 9 r.ż.) - zapoznanie z instrumentem, specyfiką gry, rozwijanie i doskonalenie umiejętności muzycznych, a także wyposażanie w niezbędną wiedzę teoretyczną z zakresu muzyki. Instruktor: Marek Jurkiewicz. Zajęcia będą odbywały się w środy od godz. 15.00.
NAUKA GRY NA GITARZE (dla młodzieży pow. 12 r.ż.) - nauka od podstaw oraz doskonalenie warsztatu. Instruktor: Marek Tyc. Zajęcia będą odbywały się w piątki o godz. 15.30.
KREATYWNYM BYĆ (dla dzieci pow. 6 r.ż.) - warsztaty pod kierunkiem Pani Beaty Olechowicz. Podczas zajęć powstaną m.in. ozdoby, zabawki i dekoracje. Warsztaty rozwijają twórczość dzieci. Pozwalają w sposób niebanalny i kreatywny spędzić wolny czas. Zajęcia będą odbywały się we wtorki o godz. 15.30.

WARSZTATY MALARSKIE (dla młodzieży pow. 12 r.ż.) - mają na celu rozwijanie naturalnej twórczej aktywności poprzez poznanie, działanie i tworzenie. Pozwolą lepiej poznać siebie, rozwiną wyobraźnię i kreatywne myślenie. Warsztaty poprowadzi artystka malarka - Ewa Witkowska. Zajęcia będą odbywały się w godz. 12.00 - 15.00 w terminach: 30 września; 14 i 28 października; 4 listopada; 2, 16, 30 grudnia.
Karty zgłoszeń należy dostarczyć do siedziby NOK lub wysłać na adres mailowy: nok@noknasielsk.pl
Zapisy prowadzone są do 22 września br.
Poniżej można pobrać kartę zgłoszeń:

KARTA ZGŁOSZENIA

Zapraszamy na spotkania organizacyjne z instruktorami:

26 września, wtorek, godz. 15.30 - “Kreatywnym być” - Pani Beata Olechowicz

27 września, środa, godz. 15.00 - nauka gry na pianinie - Pan Marek Jurkiewicz

28 września, czwartek, godz. 15.30 - zajęcia plastyczne -Pan Leszek Gałężewski

29 września, piątek, godz. 15.30 - nauka gry na gitarze - Pan Marek Tyc