Wtorek | 16 październik | 2018

19 Finał WOŚP już 9 stycznia!!!

WOŚPPubliczne Gimnazjum Nr 1 oraz Nasielski Ośrodek Kultury zapraszają 9 stycznia 2011 r. na 19 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie NOK wystąpią:

- WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ (Stare Pieścirogi);

- zespół THE WITHOUT z Ciechanowa - laureaci X Festiwalu Rockowego w Nasielsku (gatunek muzyki: funk/jazz/rock);

- DOLINA RYTMU - muzyka afrykańska na bębnach d’jembe;

- DOMALAK & NASTYK oraz DJ ANUSZ - hip hop.

Początek koncertu: godz. 16.00

Podczas imprezy odbędą się licytacje. Wolontariusze ze sztabu Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Nasielsku będą  zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Tym razem dla urologii i nefrologii dziecięcej. Całość zakończy tradycyjne “Światełko do nieba”


 

Liczba komentarzy dla tego artykułu: 4

 1. fajnie że będzie THE WITHOUT tylko to sie nie wydaje troche ryzykowne jak bedzie jeszcze gatunek hip hop domalak nastyk przecież nie od dziś wiemy jakie jest społeczeństwo nasielsku przychodzące na ich koncerty będa zaczepiać a nawet śmiem stwierdzić ze bić młodych szatanków niom ale to tylko moja opinia zobaczymy po koncercie ja zrezygnuje z przyjscia dla swojego bezpieczeństwa :)Pozdrawiam i dobrze że organizujecie koncerty dla nas szatanków:\\\\\\\”)

  Autor: daniel
  3 styczeń, 2011
  godzina: 22:55
 2. A nie wydaje Ci się, że będzie to ryzykowne bo wystąpi zespół z Warsztatów Terapii Zajęciowej z programem cygańskim :). Podczas koncertów WOŚP gatunki mają drugorzędne znaczenie. Chcesz pomóc - zapraszamy.

  Autor: nok
  4 styczeń, 2011
  godzina: 8:14
 3. Mi również się wydaje, że połączenie Domalaka&Nastyka z muzyką THE WITHOUT nie będzie dobre.. teraz chyba już za późno na zmiany.. Szkoda równiez, że nie Whatever!!

  Autor: nothing
  7 styczeń, 2011
  godzina: 15:44
 4. Chłopaki spokojnie, nawet jeśli Wasze obawy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, to jednak koncerty są oddzielone jeszcze jednym występem, więc spokojnie można zostać jeszcze na Dolinie Rytmu, przynajmniej do 3/4 koncertu i ulotnić się ;)

  Autor: pn
  7 styczeń, 2011
  godzina: 21:21