Wtorek | 16 październik | 2018

21 Finał WOŚP

21 WOSPPubliczne Gimnazjum Nr 1 oraz Nasielski Ośrodek Kultury zapraszają 13 stycznia 2013 r. (niedziela) na 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane podczas Finału przeznaczone zostaną na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka oraz wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.

W NOK orkiestrę Jurka Owsiaka będą wspierać zespoły:
RAGGABARABANDA - zespół, w którego skład wchodzą: Dawid Domała (wokal, teksty), Radosław Wierzbicki (gitara rytmiczna), Tomek Suwiński (gitara basowa), Paweł Zakrzewski (perkusja), oraz gościnnie Emilia Witkowska (śpiew) powstał w lutym 2012 r. To niesamowita mieszanką zarówno osobowości jak i stylów muzycznych, które w połączeniu dają miażdżącą muzyczną petardę. Rapowane reggae, z rockowym pazurem, domieszką punka, szczyptą ska i odrobiną raggamuffin, zmieszane z dużą ilością pozytywnej energii i dobrej zabawy - tak w jednym zdaniu można określić styl, w jakim oscyluje grupa.

WHATEVER - grupa młodych nasielszczan, która wykonuje utwory Nirvany. Członkowie zespołu znają się od dziecka, a grają ze sobą ok. 3 lat. Łączy ich jedno- miłość do muzyki i wspólne marzenie, które po części udało się już zrealizować. Nazwa zespołu jest przypadkowa, oznacza cokolwiek- wszystko jedno. W skład zespołu wchodzą: Adam Mossakowski- perkusja; Przemek Orłowski- gitara prowadząca; Andrzej Siwek- bas; Czarek Luciński- wokal/ gitara.
ZDREADY - reprezentanci Nowego Dworu Mazowieckiego, których „dręczy muzyka” - tak sami o sobie mówią. Grupa wykonuje covery oraz swoje własne utwory. Zdready inspirację czerpią z różnych gatunków muzycznych: post-punk, reggae-ska, rock. Ich muzyka to spontaniczny przekaz pozytywnej energii.

Na koncert w Nasielskim Ośrodku Kultury zapraszamy o godz. 15.00.