Poniedziałek | 15 październik | 2018

FARBEN LEHRE i ANANAKOFANA

farben lehre i ananakofana Fanów mocnych dźwięków zapraszamy na niesamowity koncert, który odbędzie się 29 stycznia 2010 r. o godz. 19.00 w Nasielskim Ośrodku Kultury.  Gwiazdą wieczoru będzie zespół grający energiczną, melodyjną i wolną od wszelkich kompleksów muzykę - FARBEN LEHRE. Grupa istnieje od 1986 r. i ma na swoim koncie już 9 albumów. W Nasielsku będą promować swoją nową płytę “Ferajna”. Farben Lehre dużo koncertuje. Na swoim koncie ma występy między innymi na festiwalu w Jarocinie Festiwal, Hunterfest jak również Przystanku Woodstock. Ich muzyka to ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów, które stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najbardziej znane utwory zespołu to: “Helikoptery”, “Handel” “Egoiści”, “Matura”, “Rozkołysanka”, “Judasz”, “Pozytywka”, “Terrorystan”, “Spodnie z GS-u”, “Erato”, “Corrida” czy “Kolory”.

Na nasielskiej scenie wystąpi również ANANAKOFANA - grupa rockowa z Nowego Miasta Lubawskiego, która wykonuje głównie własny repertuar, ale nie stroni również od coverów m.in. z repertuaru: Yokashin, Mr Zoob, Shaking Dudi oraz Perfekt. Ich muzyka to to wielobarwny rock z wpływami bluesa i rocka lat siedemdziesiątych. Najmocniejszą strona zespołu jest granie na żywo. Sprawdźcie sami!

Mocny początek Nowego Roku w NOK już 29 stycznia o godz. 19.00. Cena biletu: 15 zł w przedsprzedaży, 20 złw dniu koncertu. Bilety już w sprzedaży.

 

Liczba komentarzy dla tego artykułu: 2

 1. Dlaczego dopiero teraz się dowiedziałem??

  Autor: Dlaczego dopiero teraz??
  27 styczeń, 2010
  godzina: 15:07
 2. Naprawdę koncert super był ;D

  Autor: MArcin
  29 styczeń, 2010
  godzina: 23:38