Poniedziałek | 15 październik | 2018

Festiwal Rockowy

fest rock 2013Zapraszamy na kolejna edycję Festiwalu Rockowego - imprezy, która już od 15 lat organizowana jest przez Nasielski Ośrodek Kultury. Festiwal został stworzony z myślą o promocji muzyki rockowej, szczególnie młodych wykonawców.

Tegoroczny FESTIWAL ROCKOWY odbędzie się 30 kwietnia (wtorek) o godz. 18.00. Zagrają dla nas:

SZOK FRONT - nasielska formacja, która powstała w kwietniu 2013 roku. Jej mottem mógłby być cytat z utworu grupy DEZERTER „Czterdziestoletnia młodzież znowu atakuje!”. Czworo doświadczonych życiem ludzi zaprasza szanownych słuchaczy do wspólnej muzycznej podróży w przeszłość, do czasów żywiołowego punk rocka. W skład zespołu wchodzą: Katarzyna Jakubiak- śpiew, Fryderyk Laskowski- gitara, Jacek Gawroński- bas, Bartosz Świgoniak- perkusja.

LOCK HEAD - zespół gra ostrzejszego rocka w stylu Illusion czy Hatebreed. Ciężkie brzmienie gitar, basu oraz dynamiczna perkusja daje zespołowi wiele energii, którą starają się przekazać publiczności.

WHATEVER - grupa młodych nasielszczan, która wykonuje utwory Nirvany. Członkowie zespołu znają się od dziecka, a grają ze sobą ok. 3 lat. Łączy ich jedno- miłość do muzyki i wspólne marzenie, które po części udało się już zrealizować. Nazwa zespołu jest przypadkowa, oznacza cokolwiek- wszystko jedno. W skład zespołu wchodzą: Adam Mossakowski- perkusja; Przemek Orłowski- gitara prowadząca; Andrzej Siwek- bas; Czarek Luciński- wokal/ gitara.

RAGGABARABANDA - zespół, w którego skład wchodzą: Dawid Domała (wokal, teksty), Radosław Wierzbicki (gitara rytmiczna), Tomek Suwiński (gitara basowa), Paweł Zakrzewski (perkusja), oraz gościnnie Emilia Witkowska (śpiew) powstał w lutym 2012 r. To niesamowita mieszanką zarówno osobowości jak i stylów muzycznych, które w połączeniu dają miażdżącą muzyczną petardę. Rapowane reggae, z rockowym pazurem, domieszką punka, szczyptą ska i odrobiną raggamuffin, zmieszane z dużą ilością pozytywnej energii i dobrej zabawy - tak w jednym zdaniu można określić styl, w jakim oscyluje grupa.

PANTEON - Zespół założony w 2009 roku z inicjatywy Łukasza Jakubowicza. Obraca się w klimatach hard rockowych z silnymi wpływami brzmień lat 70. (Deep Purple, Rainbow, Black Sabbath itp). Finalista kilku przeglądów (Wielki Ogień, Dobra Strona Rocka, Mała Scena Bemowska). Kwintesencja hard rocka - dynamiczna gitara, przesterowane organy Hammonda i rozpędzona sekcja rytmiczna, spięte w klamrę mocnym, męskim wokalem.

Cena biletu: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu Festiwalu

Bilety do nabycia od 18 kwietnia w kasie Kina Niwa.