Sobota | 22 wrzesień | 2018

Gramy dla Andżeliki

gramy-dla-angeliki1Przyłącz się do akcji “GraMy dla Andżeliki” i pomóż dziewczynce, która zmaga się z porażeniem mózgowym. Andżelika Zalewska mieszka w Krzyczkach koło Nasielska. Ma kłopoty z poruszaniem się, mówieniem i normalnym funkcjonowaniem (nawet nie raczkuje). Jest podopieczną Fundacji “Zdążyć z pomocą”. Potrzebuje rehabilitacji, która pozwoli na utrzymanie lub dalszy rozwój sprawności ruchowej oraz na zmniejszenie bólu.

9 czerwca br. o godz. 16.00 w Nasielskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny podczas którego, każdy może okazać wsparcie tej małej istotce.

Dla Andżeliki zagrają:

WHITE HIGHWAY - rockowy zespół z Warszawy z wokalistką Kasią Bieńkowską. W ich muzyce słychać wpływy największych rockowych kapel lat 80-90 . Muzycy nie bali się także pójść z duchem czasu i nadać materiałowi współczesnego (podrasowanego) brzmienia. Członkowie zespołu mają już za sobą sporo doświadczenia, zarówno scenicznego jak i studyjnego. Starają się powrócić do korzeni muzyki rockowej, aby reaktywować ją z nową energią. Muzycy długo szukali swoich upodobań i składu, w którym czuliby się dobrze , na szczęście udało im się trafić na właściwą Białą Autostradę po której mkną do marzeń.

ZDREADY - zespół z Nowego Dworu Mazowieckiego. “Dręczy nas muzyka - chcemy grać i nie możemy się powstrzymać” - tak o sobie mówią. Podczas koncertu zaprezentują swój autorski materiał i covery z różnych gatunków muzycznych (grunge, rock, reggae, punk). Ich muzyka to spontaniczny przekaz pozytywnej energii i dobre emocje.

NIEPOTRZEBNI MOGĄ ODEJŚĆ z Olgą Prusik na czele - grupa powstała w styczniu 2011 roku w Raszynie. Zespół stylistycznie jest mieszanką łagodniejszych klimatów: post rock, pop; i tych cięższych, bardziej agresywnych łączonych z muzyką alternatywną. Cechą rozpoznawalną muzyki zespołu jest połączenie melodyjnych i dynamicznych riffów oraz charakterystycznego wokalu.

Pomoc dla Andżeliki zadeklarowało już wiele firm i instytucji z terenu gminy Nasielsk.

Podczas koncertu w NOK zlicytowane zostaną m.in.:

- oryginalna piłka z mistrzostw Euro 2012 z autografem Jakuba Błaszczykowskiego;

- przelot motolotnią;

- prace przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola “Pod Fiołkami”;

- pobyt dziecka (w lipcu) w Przedszkolu “Pod Fiołkami”;

- masaże relaksacyjne całego ciała w salonie “Strefa Piękna i Urody”;

- zabiegi relaksacyjno-nawilżające na twarz w salonie “Strefa Piękna i Urody”;

masaż relaksacyjny całego ciała i karnet na ćwiczenia grupowe „Zdrowe Plecy” lub fitness (gabinet FIZJO-MED);

- tatuaż wykonany przez Magdę Piechowicz (https://www.facebook.com/magda.piechowicz.98/photos);

- karnety na jazdę konną w Stajni BRODOWO;

- graffiti, które powstanie podczas trwania koncertu w NOK.

Cena biletu na koncert: 15 zł

Ponadto grupa “DARTOM 4×4″ ustawi w pobliżu budynku kina Niwa ściankę wspinaczkową, na której będzie można sprawdzić swoje możliwości.  A dzięki panu Zbigniewowi Żabikowi za budynkiem NOK-u będziemy mogli podziwiać kultowe auta z innej epoki, a mianowicie old schoolowe garbusy!!! (i nie tylko) - odwiedzi nas ekipa z klubu “Garbiarnia” (www.garbiarnia.com).

Więcej informacji znajdziecie na: https://www.facebook.com/GraMydlaAndzeliki