Sobota | 20 październik | 2018

Jedziemy do Filharmonii!

koncert spotkania z filharmoniaJak często bywacie Filharmonii? A może nigdy nie mieliście okazji, ale chętnie się wybierzecie… Zatem zapraszamy na wyjątkowy koncert symfoniczny. POKRYWAMY KOSZT BILETU I DOJAZDU!

17 grudnia br. o godz. 18.00 w Filharmonii Narodowej posłuchamy ostatniej dokończonej symfonii Brucknera. Ósma Symfonia c-moll długo czekała na pełne docenienie. Z czasem to dojrzałe, wieloznaczne dzieło weszło na trwałe do symfonicznego kanonu, dzięki wielu doskonałym interpretacjom i nagraniom (m.in. Barbirolli, Tennstedt, Wand, Janowski, Giulini), w tym realizowanych przez jednego z najwyżej w świecie cenionych specjalistów od muzyki Brucknera, wielkiego Stanisława Skrowaczewskiego.

Wyjazd do Filharmonii planowany jest na godzinę 16.00 z parkingu przy Szkole Podstawowej w Nasielsku. Zapisy prowadzone są w Nasielskim Ośrodku Kultury do 30 listopada br. Liczba miejsc ograniczona!!!

Wyjazd odbędzie się w ramach projektu “Spotkania z Filharmonią” realizowanego przez NOK i dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji o koncercie można znaleźć na stronie: http://filharmonia.pl/koncerty-i-bilety/repertuar/koncert-symfoniczny85