Środa | 17 październik | 2018

Kabaret NOWAKI

nowaki-plakat2Zapraszamy 10 marca 2016 r. o godz. 19.30 na niepowtarzalną zabawę z kabaretem, który potrafi zarazić dobrym humorem nawet najbardziej ponurego widza. Na naszej scenie wystąpi zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów, czyli Kabaret NOWAKI. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek - kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg - pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów. Program kabaretu to największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność.

Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną zabawę.

Bilety na występ Kabaretu NOWAKI do nabycia w kasie Kina Niwa bądź online na naszej stronie internetowej. Cena biletu: 48 zł