Sobota | 20 październik | 2018

Koncert akustyczny

trio_mJerzy Styczyński z zespołu Dżem, Krzysztof Wałecki z zespołu Oddział Zamknięty oraz Jarosław Tioskow z zespołu Kasa Chorych postanowili połączyć się w akustyczne trio, które charakteryzuje się efektownymi dźwiękami gitarowymi oraz niesamowitą charyzmą członków tego zacnego grona muzyków. Panowie postanowili przenieść swych słuchaczy w pewien swoisty wehikuł czasu, w którym przedstawią utwory na których się wychowali oraz, którymi się inspirowali.
Na wyjątkowy KONCERT WALENTYNKOWY zapraszamy 14 lutego 2017 r. o godz. 19.30 do Nasielskiego Ośrodka Kultury. Nie zabraknie światowych standardów blues-rockowych. Bilety do nabycia w kasie NOK oraz online. Cena biletu: 28 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu.

Jerzy Styczyński - niezwykle szanowany polski gitarzysta od 1981 roku związany z legendą polskiego blues-rocka zespołem Dżem. Uznany muzyk sesyjny, można go usłyszeć na płytach takich grup jak m.in. Harlem czy Cree. Jest również członkiem formacji stworzonej przez Ryszarda Sygitowicza o nazwie “Giganci Gitary”.

Krzysztof Wałecki - wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów. Wokalista zespołu Oddział Zamknięty w latach od 1995-2000 oraz obecnie od 2016 roku. Od 2005 roku do dzisiaj twórca zespołu Vintage.

Jarosław Tioskow - polski gitarzysta, znany z grania techniką slide, wokalista, harmonijkarz oraz kompozytor. Wspólnie z Ryszardem Skibińskim założył w Białymstoku w roku 1976 zespół Kasa Chorych. Oprócz grania związany również z wieloma programami profilaktycznymi związanymi ze zwalczeniem narkomani oraz patologii społecznych.