Sobota | 20 październik | 2018

Koncert Farben Lehre

farben-i-rbbZapraszamy 18 grudnia br. o godz. 19.00 na niezwykłe żywiołowy koncert. Na naszej scenie wystąpi FARBEN LEHRE - punkowy zespół, który swoją energią i radością grania zaraża publiczność nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju oraz nasielska formacja rockowo-reggaeowa RAGGABARABANDA.

Farben Lehre powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 10 płyt studyjnych zespołu. Koncerty zawsze grane “na maksa” to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Ich muzyka jest energiczna, melodyjna i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem.

Raggabarabanda to polski zespół rockowo-reggaeowy pochodzący z Nasielska, założony na początku 2012 roku. Cztery osobowości oraz różnorodna stylistyka muzyczna tworzą wybuchową mieszankę, która idealnie sprawdza się podczas koncertów. RBB tworzą: Dawid “Domalak” Domała - wokal, Radosław “Grizzly” Wierzbicki - gitara, Tomasz “Tomo” Suwiński - bas, Paweł “Poli” Zakrzewski - perkusja.

Bilety na koncert do nabycia w kasie Kina Niwa bądź online.

Cena biletu: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu.