Sobota | 22 wrzesień | 2018

KONCERT “Twoim jest serce me”

twoim-jest-serce-meFundacja „Bądźmy Razem” i Nasielski Ośrodek Kultury zapraszają 23 marca 2013 r. o godz. 17.00 na przedświąteczny koncert „TWOIM JEST SERCE ME”.
Tytuł koncertu nawiązuje do jednej z najbardziej znanych tenorowych arii o miłości, zawiera najpiękniejsze utwory o różnych jej obliczach, pochodzące z operetek, musicali i nie tylko. W programie koncertu znajdują się m. in: Twoim jest serce me z op. „Kraina uśmiechu”, Usta milczą, dusza śpiewa oraz Wilio, o Wilio z op. „Wesoła wdówka”, Piosenka i czardasz z op. „Cygańska miłość” - Franciszka Lehara; Gdzie mieszka miłość? i Ach jedź do Warażdin z op. „Hrabina Marica”; duety: Niczym gołąbeczki dwa, Był taki czas, W rytm walczyka serce śpiewa i Choć na świecie dziewcząt mnóstwo z „Księżniczki czardasza” - E. Kalmana. Nie zabraknie też utworów Johana Straussa z operetek „Zemsta nietoperza”, „Wiedeńska krew” i „Baron cygański”.
W koncercie usłyszymy także szlagiery: Brunetki, blondynki i Ninon, ach uśmiechnij się a także pełne humoru duety Mama z miasta Yokohama i Myszko oraz nostalgiczny duet Dobranoc z operetki „Wiktoria i jej huzar” P. Abrahama, zaś z musicalu „Skrzypek na dachu” - nastrojowy duet To świt, to zmrok.
Koncert wykona DUET MAŁŻEŃSKI: Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran) i Andrzej Jankiewicz (tenor). Artyści znakomicie ukażą różne odcienie miłości zawarte w literaturze muzycznej.

Rezerwacji biletów na koncert można dokonać
do 15 marca 2013 r. bezpośrednio w Nasielskim Ośrodku Kultury lub pod nr tel. (23) 69 12 343.

Cena biletu: 20 zł.