Poniedziałek | 15 październik | 2018

Koncert zespołu VINTAGE

vintage17 stycznia o godz. 18:30 zapraszamy na koncert zespołu VINTAGE - hard & happy rock’ roll
Vintage tworzą go wokalista i gitarzysta Krzysztof Wałecki, basista Przemek Wyrwas i perkusista Paweł Szafraniec. Artyści, Ci należą do ścisłej czołówki, polskiej sceny muzycznej. Wirtuozi klasycznego brzmienia, umiejący oczarować słuchaczy wysublimowanym dźwiękiem i niezwykłą energią. Muzycy zapewniają niepowtarzalną atmosferę, która zachwyci każdego kto zjawi się na ich występie.
Krzysztof Wałecki, charyzmatyczny showman, wokalista, gitarzysta, grający i śpiewający niezwykle energetycznie, kompozytor i autor tekstów. Zachowuje doskonały kontakt z publicznością. Pozwala mu na to wieloletnie doświadczenie na scenie muzycznej, występował między innymi jako wokalista w legendarnym Oddziale Zamkniętym.
Przemek Wyrwas, Doskonały rockowy basista, wywodzący się ze znanej i cenionej szkoły łódzkiego rocka. Znakomicie używa technik gry stosowanych w muzyce rockowej. Jest nadzieją polskiego r’rolla. (Śpiewa również w chórkach.)
Paweł Szafraniec, Perkusja. Znakomite poczucie rytmu i finezja gry. Jeden z najlepszych perkusistów młodego pokolenia. Jego sposób grania nadaje tysiące barw muzyce zespołu. (Śpiewa również w chórkach.)
Muzycy Vintage są gwarancją wysokiej jakości muzycznej, ogromnego potencjału energetycznego i rockowej swobody, tak cenionych przez publiczność koncertową.
Vintage to nie tylko nazwa grupy ale także ideologia przyświecająca działaniom. Ten zespół na scenie to prawdziwy wulkan pozytywnych emocji…
www.vintage.art.pl
CENA biletu - 8zł

 

Liczba komentarzy dla tego artykułu: 3

 1. Artyści, Ci należą do ścisłej czołówki, polskiej sceny muzycznej - CHYBA JAKIŚ ŻART, albo ktoś TV nie ogląda i rankingów ze sprzedażą płyt nie czyta.

  Autor: Nasielszczanin
  14 styczeń, 2009
  godzina: 15:41
 2. Oświecę Cię kolego - istnieją rzeczy o jakich Ci się nie śniło i nie wszystko pokazali w TV i ogłosili w stacjach radiowych.

  Autor: nasielszczanin 1
  14 styczeń, 2009
  godzina: 18:50
 3. Ba no, jak się słucha bzdetów w stylu Peja albo inny shit, to prawdziwie ambitnej muzyki się nie rozumie. Jak ktoś przyjdzie na koncert Vintage z pewnością przekona się, że nie jest to zwykła amatorszczyzna. Poczytajcie sobie trochę o tym zespole. Sporo w necie informacji na ich temat.

  Autor: Kawał dobrej muzyki
  15 styczeń, 2009
  godzina: 14:15