Poniedziałek | 15 październik | 2018

Koncertowe spotkanie po latach

giganci-scenyZapraszamy 25 września br. o godz. 19.00 na wyjątkowe spotkanie i wspaniała zabawę w gronie wybitnych polskich artystów. Na naszej scenie wystąpią:

BOHDAN ŁAZUKA - aktor teatralny i filmowy, piosenkarz. Popularność przyniosły mu przeboje: „Bal na Gnojnej”, „To było tak”, „Dzisiaj, jutro, zawsze”, „Bogdan, trzymaj się” oraz produkcje filmowe: “Przygoda noworoczna”, “Zuzanna i chłopcy”, “Małżeństwo z rozsądku”, “Nie lubię poniedziałku”.

ANDRZEJ ROSIEWICZwokalista, gitarzysta, kompozytor, choreograf. Jego twórczość była utożsamiana z etosem pierwszej Solidarności oraz stanem wojennym – okresem, kiedy jego piosenki identyfikowane były jako głos antykomunistycznej opozycji. Posiada wrodzoną zdolność do opowiadania dowcipów, rozbawiania publiczności i skłonności do żartów. Jego największe przeboje to m.in.: „Chłopcy radarowcy”, „Najwięcej witaminy”,  „Czy lubi Pani cza-czę?”.

Koncert poprowadzi FILIP BOROWSKI - konferansjer, aktor, reżyser, szef Kabaretu Filip z Konopi, gospodarz wielu programów estradowych.

Obok muzyki publiczność czeka doskonała zabawa przy anegdotach i dowcipach w mistrzowskim wykonaniu.

Bilety do nabycia w kasie Kina Niwa bądź online.

Cena biletu: 30 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu.