Środa | 17 październik | 2018

Maciej Balcar AKUSTYCZNIE

baner_wall_nasielsk21 lutego 2016 r. o godzinie 19.00 na scenie NOK wystąpi wokalista legendarnej grupy Dżem - Maciej Balcar. Już teraz zapraszamy na akustyczny koncert Maćka.
Maciek Balcar - muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, aktor teatralny i filmowy. Od początku swojej muzycznej drogi wykazywał szeroki zakres zainteresowań muzycznych, oprócz licznych zespołów bluesowo-rockowych, z którymi ostatecznie związał swoje życie, grał także z grupą punk rockową oraz thrashmetalową. Ma na swoim koncie współpracę z takimi zespołami oraz artystami jak: Blues Forever, Harlem, Robert Chojnacki, Nie-Bo, Plateau czy Carrantuohill.
Niezwykle charyzmatyczny człowiek, ogromny talent muzyczny, już od ponad dekady tworzy i występuje z Dżemem, który nadal zbiera na każdym swym koncercie tysięcznie tłumy. Artysta występuje w towarzystwie znakomitych muzyków: Piotr „Quentin” Wojtanowski (współpracuje z Renatą Przemyk), Krzysztof „Flipper” Krupa (występuje wspólnie z Anią Wyszkoni), Jan Gałach oraz Maciej Mąka (występuje z zespołem Chemia oraz z Agnieszką Chylińską).

Bilety na koncert do nabycia w kasie NOK oraz online.

Cena biletu: 35 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu koncertu.
Oficjalna strona Maćka Balcara: www.maciekbalcar.com.pl
Oficjalny kanał youtube: www.youtube.com/maciekbalcar
Oficjalny profil facebook: www.facebook.com/maciejbalcar.fb