Sobota | 22 wrzesień | 2018

MIKOŁAJKOWE ŚWIĘTO

plakata2Zapraszamy na filmowo-muzyczną zabawę mikołajkową z Nasielskim Ośrodkiem Kultury! Szczegóły programu:

9 grudnia - WTOREK

Godz. 15.00 “Gdzie jest Gwiazdka” - film familijny, świąteczna baśń norweska. Opowieść zaczyna się od tajemniczego zniknięcia Złotowłosej - jedynej córki władcy królestwa. Dziewczynka wybrała się do lasu w poszukiwaniu gwiazdki Bożego Narodzenia i przepadła bez wieści. Królowa zmarła z żalu i tęsknoty za córką, a król przeklął gwiazdkę, w wyniku czego jego królestwo spowiła ciemność i ogarnął je smutek. Od tego czasu król poszukuje gwiazdki w nadziei, że jego dziecko powróci a królestwo znów rozjaśni światło. Czas, by to osiągnąć właśnie się kończy. Tymczasem na królewski dwór trafia dwunastoletnia biedna i głodna dziewczynka o imieniu Sonja. Właśnie zdołała uciec z domu bandy rozbójników, w którym ją więziono od małego i zmuszano do ciężkiej pracy. Sonja poznaje smutną historię króla i postanawia wyruszyć na poszukiwanie gwiazdki. Czas trwania: 1 godz. 20 minut.

10 grudnia - ŚRODA

Godz. 15.00 “Gdzie jest Mikołaj?” - historia Maxa, który jest przekonany, że tegoroczne Święta będą wyjątkowo nudne. Wszystko się jednak zmienia, gdy pewien łoś rozbija się o dach jego domu. Czas trwania: 1 godz. 21 minut.

11 grudnia - CZWARTEK

Godz. 15.00 “UWOLNIĆ MIKOŁAJA” - pełen humoru film, który rozbawi do łez. Testując nowe sanie, Święty Mikołaj powoduje wypadek i rozbija swój pojazd w centrum Londynu. Po wielkiej kraksie, zakończonej przymusowym lądowaniem w altance, znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca - Steve’a, który niedawno wyszedł z więzienia. Mężczyzna nie chce pakować się w kłopoty i woli unikać kontaktów ze stróżami prawa. Kiedy jednak Mikołaj omyłkowo trafia za kratki, Tom zmusza tatę do działania. Czas trwania: 1 godz. 42 minuty.

12 grudnia - PIĄTEK

Godz. 12.00 “Renifer Niko ratuje Święta” - to wspaniała, mądra opowieść o małym reniferze. Maluch chce odnaleźć ojca, dowiedzieć się, kim naprawdę jest oraz uratować świat przed watahą żądnych krwi wilków knujących, jak zlikwidować Świętego Mikołaja i przejąć władzę nad Świętami Bożego Narodzenia. Czas trwania: 1 godz. 15 minut.

Godz. 16.00 Spotkanie z Mikołajem - “Świąteczny prezent”

Godz. 17.00 Koncert MAJKI JEŻOWSKIEJ, wokalistki, którą uwielbiają zarówno dzieci jak i dorośli, którzy wychowali się na jej piosenkach.

Na seanse filmowe i koncert w ramach “Mikołajkowego Święta” WSTĘP WOLNY!!!

Darmowe WEJŚCIÓWKI do odbioru w Kasie Kina Niwa od 28 listopada br.

Liczba miejsc ograniczona.

Projekt “Mikołajkowe Święto” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.