Sobota | 22 wrzesień | 2018

Rockandrollowe Święto Narodowe

SEXBOMBA12 listopada zapraszamy do Nasielskiego Ośrodka Kultury na wspólne świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości, czyli “Rockandrollowe Święto Narodowe”.

Wieczorem tego dnia do Nasielska zawita Mazowiecka Scena Rockowa. Jest to wspólny projekt dziennikarza muzycznego Marka Wiernika i wokalisty zespołu Sexbomba - Roberta Szynmańskiego.  Jego celem jest rozbudzenie rock’n'rolla na Mazowszu i przypomnienie ciekawych zespołów mieszczących się w tzw. głównym nurcie oraz wydobycie z nicości nowych, utalentowanych wykonawców.

Podczas rockandrollowych obchodów Święta Niepodległości na nasielskiej scenie wystąpią:

TAMA - zespół z Legionowa, który zaserwuje nam sporą dawkę gitarowych brzmień w klimacie Nirvany, White Stripes poprzez Ramones i Sex Pistols. Można ich posłuchać na: www.myspace.com/tamowcy

LOCK HEAD - nasielska formacja, grająca ostrzejszego rocka w stylu Illusion czy Hatebreed. Ciężkie brzmienie gitar, basu oraz dynamiczna perkusja daje zespołowi wiele energii, którą starają się przekazać publiczności.

Gwiazdą wieczoru będzie promująca swój najnowszy 2-płytowy album  audio/dvd „Viva/ Przystanek Woodstock” punkrockowo-rockandrollowa SEXBOMBA. Zespół gra nieprzerwanie od 1986 r. Ma na swoim koncie już 12 płyt. I na każdej możemy usłyszeć charakterystyczne, wiecznie  żywe rock’n'rollowe brzmienie.

Zatem zapraszamy już w czwartek 12 listopada na Rockandrollowe Święto Narodowe w Nasielsku. Początek o godz. 18.00.

Cena biletu 10 zł.

Bilety można nabyć od 28 października w NOK.