Poniedziałek | 15 październik | 2018

Undegrandowy hip hop w NOK

8 sierpnia 2008 r. zapraszamy na największą imprezę hip hopową w mieście - UNDEGROUND RAP TIME.
Juz po raz czwarty będziemy mogli podziwiać na nasielskiej scenie muzyków, którzy zaserwują nam porządną dawkę hip hopu. Usłyszymy m.in.:

  • BEER BEER z Grodziska Maz.
  • Ruziel/Fleczer z Ostrołęki
  • Diox/ HI-FI Banda z Warszawa
  • BS Brygada z Nasielska

Gwiazdą wieczoru będzie PEJA i SLUMS ATTACK.
Grupa Slums Attack powstała w 1993 r. Na początku nagrywali bez komputera i wielośladu. A taśmy przeznaczone były wyłącznie dla znajomych.
Dwa lata później Peja zasłynął w nagraniu ostro krytykującym Liroya. Ich debiut fonograficzny to płyta “Zwykła codzienność“, która otrzymała nominację do Fryderyka ‘97. Potem przyszedł czas na pierwszy teledysk, nowe utwory i solowe występy Peji. W 1998 r. pojawiła się płyta “Całkiem nowe oblicze“, a w 2000 r. krążek “I nie zmienia się nic“, który zebrał pozytywne recenzje. Peja współpracował z wieloma muzykami. Z Decksem przygotował materiał “Na legalu?“. Na koncerty zabierał jeszcze nie znanych wóczas Meza i Owala. Z Wiśniowym wydał “Wspólne zadanie“. W 2005 r. pojawiła się płyta “Najlepszą obroną jest atak“, rok później krążek “Fturująć“, a następnie “Szacunek ludzi ulicy“.
Peja, błyskotliwy raper jest założycielem SLU. Jak powiedział o nim jeden z krytyków: “Z jednej strony imponuje autentycznością oraz rozsądkiem, a z drugiej strony staje się stekiem wulgaryzmów. No ale cuż, hip hop to balansowanie na krawędzi“.
Cena biletu: w przedsprzedaży 15 zł, w dniu koncertu 20 zł.
ZAPRASZAMY