Poniedziałek | 22 październik | 2018

Wiosenne Spotkania Kabaretowe - Kabaret JURKI

okladkaZapraszamy Państwa na dużą porcję śmiechu i zabawy z kabaretem Jurki.

Już w sobotę, 9 kwietnia br. w Nasielskim Ośrodku Kultury wystąpi znany wszystkim miłośnikom dobrego humoru – zielonogórski kabaret Jurki.
Grupa reprezentuje wysoki poziom żartów i umiejętności aktorskich. Każdy z artystów, a jest ich troje: Wojtek Kamiński, Agnieszka Litwin–Sobańska, Przemysław Żejmo, to duża indywidualność. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program.
Formacja była wielokrotnie nagradzana w najważniejszych konkursach kabaretowych w Polsce, między innymi na Przeglądzie Kabaretów PAKA, Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A., Konkursie Piosenki Kabaretowej na Festiwalu Kabaretowym Debeściak.
Kabaret Jurki jest przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Na jego program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo - społecznej: „Wieczorne rozmowy” Mirka i Lucyny, żona podjadająca kiełbasę w nocy, w skeczu „Odchudzanie”, parodia programu „Pytanie na śniadanie”, czy też monologi Wojtka, Saszy i Marylki, które mogą być Państwu znane z TVP2, Radiowej Trójki lub TV Polsat, HBO Na stojaka. Jurki pozwalają sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu ich występ jest dynamiczny i za każdym razem nieco inny.

Spotkanie z kabaretem Jurki rozpoczynamy o godzinie 19:00

Cena biletów w przedsprzedaży 20 zł, w dniu koncertu 30 zł. Bilety do nabycia w Nasielskim Ośrodku Kultury od 28 marca 2011 r.

Gorąco zapraszamy!

 

Liczba komentarzy dla tego artykułu: 3

 1. Świetnie się dziś bawiłam i mam nadzieję, na więcej takich występów w Nasielskim kinie.

  Autor: XXX
  9 kwiecień, 2011
  godzina: 21:29
 2. Jestem jak najbardziej na tak. Mam nadzieję,że częściej będą organizowane takie występy.

  Autor: :))
  10 kwiecień, 2011
  godzina: 12:05
 3. Gratuluję organizatorom zorganizowania Nasielszczanom kawałka dobrej rozrywki. jednoczśnie proszę o więcej i serdecznie dziękuję za wyśmienitą zabawę. ;-}

  Autor: gratulacje
  17 kwiecień, 2011
  godzina: 15:24