Sobota | 20 październik | 2018

Zapraszamy na DNI NASIELSKA

Plakat Dni Nasielsk 2010

Plakat Dni Nasielsk 2010

Już niedługo Dni Nasielska!!!  Tegoroczne Dni Miasta świętować będziemy przez trzy dni: 1819 i 20 czerwca. W piątek o godz. 19.00 w Nasielskim Ośrodku Kultury odbędzie się uroczyste otwarcie imprezy.  Towarzyszyć mu będzie wręczenie nagrody Lwa Nasielska oraz uroczyste zakończenie cyklu “Scena Zaułek”, gdzie oprócz gospodarza sceny - Wojtka Gęsickiego pojawią się Marek Majewski  i Marian Opania.

Na sobotę zaplanowaliśmy wiele zabaw i konkurencji sportowych, a wśród nich turniej piłki nożnej dla szkół. W niedzielę, 20 czerwca już od wczesnych godzin popołudniowych zapraszamy na program dla dzieci, konkurs wiedzy o Nasielsku i konkurs ekologiczny. Ponadto na scenie wystąpią laureaci pierwszej edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej  “O Złotą Nutkę” oraz tancerki z grupy TOP SQAD. Imprezie towarzyszyć będą także pokazy  freestyle’u motocyklowego.

Niedzielny wieczór podczas Dni Miasta zapowiada się bardzo koncertowo. Na początek muzyka, która nie ma granic, czyli hip hop w wykonaniu Domalaka i Nastyka. Następnie na scenie pojawi się znany z popularnego programu “Jaka to melodia?”  ROBERT JANOWSKI obdarzony mocnym, ciepłym głosem o wyraźnie teatralnym sposobie interpretacji i ekspresji. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie koncert grupy rockowej i popowej, która zaistniała na początku lat 80. i z powodzeniem działa do dziś - FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF, której  przeboje  “Lato” , “Da da da” i “Ławka” znają prawie wszyscy.Całość Dni Miasta będzie uzupełniało bogate zaplecze gastronomiczne, wesołe miasteczko i wiele innych ciekawych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Sponsorami tegorocznych Dni Miasta są: MARC-POL, Bank Spółdzielczy w Nowym Dworze Maz., Bank Spółdzielczy w Nasielsku,  Bank  Pekao SA, Inter Soft- Piotr Kaczmarczyk.

 

Liczba komentarzy dla tego artykułu: 5

 1. no to super xD wolałbym dode xD

  Autor: guzio xD
  7 czerwiec, 2010
  godzina: 17:55
 2. A ja bym wolała Beyonce :P i choć jedna z drugą nie mają wiele wspólnego zarówno pod względem wokalnym jak i wizualnym to z pewnością jedna rzecz je łączy - życzą sobie dużo MAMONY

  Więc patrząc trzeźwo na lokalne możliwości, miło będzie zobaczyć i usłyszeć na żywo takich wykonawców jak Janowski czy Formacja Nieżywych Schabuff na nasielskim padole. :D

  Autor: Visine
  7 czerwiec, 2010
  godzina: 21:56
 3. o której godzinie przewidziane są koncerty?

  Autor: ...
  11 czerwiec, 2010
  godzina: 7:47
 4. Dziś zamieścimy plakat.

  Autor: nok
  11 czerwiec, 2010
  godzina: 11:03
 5. napiszcie coś na temat tych konkursów!!!

  Autor: ;p
  11 czerwiec, 2010
  godzina: 15:51