Wtorek | 25 wrzesień | 2018

9. Festiwal Piosenki “O złotą nutkę”

nutka02181Lubisz śpiewać i występować na scenie? Ten konkurs jest dla Ciebie! Zapraszamy dzieci i młodzież z terenu gminy Nasielsk do udziału w dziewiątej edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “O złotą nutkę”. W konkursie mogą wziąć udział przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści. Czekamy na solistów oraz zespoły wokalne.
Finał Festiwalu odbędzie się 17 kwietnia br. o godz. 15.00 w Nasielskim Ośrodku Kultury. Każdy, kto chciałby wziąć w nim udział, powinien zapoznać się z regulaminem oraz dostarczyć do nas kartę zgłoszenia. Termin zgłoszeń upływa 12 kwietnia 2018 r. Laureaci konkursu tradycyjnie wystąpią podczas tegorocznych Dni Miasta, a ponadto otrzymają atrakcyjne nagrody.

W tegorocznej edycji Festiwalu przewidzieliśmy także NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. Po zakończeniu konkursu w NOK, na fanpage’u facebookowym Nasielskiego Ośrodka Kultury zostaną zamieszczone zdjęcia każdego z wykonawców. Zostaną one poddane głosowaniu poprzez kliknięcie znacznika „Lubię to”. Głosowanie będzie trwało 24 godziny od momentu opublikowania zdjęć.
Materiały do pobrania:

Regulamin ZŁOTA NUTKA 2018

Zgłoszenie ZŁOTA NUTKA 2018