Wtorek | 16 październik | 2018

Lato w NOK

lato 2015 rZapraszamy najmłodszych do korzystania z wakacyjnej oferty Nasielskiego Ośrodka Kultury. Program poniżej:

8 lipca (środa)
Godz. 10.00 Zajęcia twórcze „Laleczki z drewnianej łyżeczki” - wstęp wolny
Godz. 12.00 Film dla dzieci „Paddington” 2D (cena biletu: 5 zł) - to opowieść o uroczym misiu szukającym szczęścia w wielkim mieście.

9 lipca (czwartek)
Godz. 10.00 Zajęcia twórcze „W krainie okularników i kapeluszników” - wstęp wolny
Godz. 12.00 Spektakl teatralny z elementami języka angielskiego „Przygody Łatka Wąchatka” (cena biletu: 5 zł) - przygody różowiutkiego pudelka, który mówi ludzkim głosem, chodzi na dwóch łapkach, na dodatek w trampkach!

10 lipca (piątek)
Godz. 12.00 Film dla dzieci „Baranek Shaun” 2D (cena biletu: 5 zł) - Baranek Shaun wyrusza w pełną niebezpieczeństw i przygód wyprawę do miasta, aby ratować z tarapatów gospodarza swojej farmy.

15 lipca (środa)
Godz. 10.00 Zabawy przed obiektywem - sesja fotograficzna - wstęp wolny
Godz. 12.00 Film dla dzieci „Bella i Sebastian” (cena biletu: 5 zł) - opowieść o przyjaźni człowieka ze zwierzęciem.

16 lipca (czwartek)
Godz. 10.00 Gra miejska „Mali odkrywcy w poszukiwaniu skarbu”
Godz. 12.00 Spektakl teatralny z elementami języka angielskiego „Koziołek Matołek wyrusza w świat” (cena biletu: 5 zł) - za sprawą zaklęcia Baby Jędzy Koziołek Matołek trafia do Nowego Yorku. Po podróży samolotem ląduje w Afryce, dzięki Papudze dociera na szczyt tęczy, następnie do Chin, by nareszcie za sprawą magicznej herbatki Ritu-Titu przenieść się z powrotem do Polski. Tu po dzielnej walce z zaklętym przez złego trola Smokiem zasiada na tronie w księstwie Koziegłowie i wyznaje (po angielsku) miłość ślicznej księżniczce Zofii.

17 lipca (piątek)
Godz. 12.00 Film dla dzieci „Gang Wiewióra” 2D (cena biletu: 5 zł) - zabawna historia Wiewióra, który organizuje ekipę do obrabowania spiżarni z orzechami.