Poniedziałek | 15 październik | 2018

Konkurs na innowacyjne projekty mieszkańców

plakat-dkstrChcesz, aby w Twoim mieście więcej się działo? Masz pomysł, ale brakuje Ci odwagi i funduszy? Pomożemy Ci go zrealizować. Nasielski Ośrodek Kultury ogłasza nabór pomysłów/inicjatyw, które zostaną dofinansowane w ramach Konkursu na oddolne Inicjatywy Lokalne „Mam patent na kulturę - inicjatywy mieszkańców” realizowanego w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2015 Narodowego Centrum Kultury.

Inicjatywy mogą składać mieszkańcy i osoby zamieszkujące gminę Nasielsk, występujący jako:
- osoby indywidualne,
- grupy nieformalne (min. 3 osoby, ze wskazaniem przedstawiciela),
- organizacje pozarządowe.
Nasielski Ośrodek Kultury zapewnia przy realizacji pomysłu/inicjatywy wsparcie finansowe, infrastrukturalne i merytoryczne. Maksymalna kwota dofinansowania pomysłu wynosi 5000 złotych. Zasady wyboru inicjatyw będą dostępne od 1 czerwca br. na naszej stronie internetowej (www.noknasielsk.pl). Spośród nadesłanych projektów wybierzemy od 3 do 7 różnych inicjatyw wskazujących nowe możliwości działań (w nowej dziedzinie, nowej przestrzeni i z nową grupą).

Już dziś zapraszamy do współpracy! Wszelkie pytania, sugestie, uwagi, pomysły można zgłaszać pisząc na adres e-mailowy: nok@noknasielsk.pl

Więcej informacji w załączniku:

OGŁOSZENIE O NABORZE