Sobota | 20 październik | 2018

Kurs DECOUPAGE

decopage

DECOUPAGE to technika ozdabiania przedmiotów, polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowana powierzchnie (praktycznie każdą powierzchnia: drewno, metal, szkło, tkanina, plastik, ceramika) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej (technika serwetkowa). Umożliwia własnoręczne stworzenie pięknej i oryginalnej dekoracji, która wygląda jak ręcznie malowana. Technika ta pozwala na bardzo wiele i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie wymaga specjalnych umiejętności, ale pozwala uzyskać niesamowite efekty.

Wszystkich, którzy chcą zgłębić jej tajniki zapraszamy

na KURS DECOUPAGE,

20 marca 2010 r. (sobota), godz. 11.00.

Zajęcia poprowadzi DANUTA STELTER - malarka, której najważniejsze osiągnięcia to: kilkadziesiąt wystaw malarstwa i rzeźby w Polsce, Belgii, Francji i Niemczech. Jest laureatką nagród publiczności m.in. FORUM- “Ptaki” i dwukrotnie w B.O.K. LUTNIA - F.T.A., Ł.D.K.- “Morze”, Tomaszów Mazowiecki - “Ocalić od zapomnienia”. Wiele prac artystki sprzedawanych jest na aukcjach na cele charytatywne. Plany Danuty Stelter na najbliższe miesiące to wystawy, wystawy i jeszcze raz wystawy, bo jak sama mówi, maluje nie tylko dla siebie, ale i ku radości innych.

Cena udziału w 4-5-godzinnych warsztatach: 35 zł. Zapisy prowadzone są w Nasielskim Ośrodku Kultury do 17 marca:  tel. (023) 12 343, e-mail:nok@noknasielsk.pl lub kasia.nok@gmail.com  Liczba miejsc ograniczona!

Więcej o decoupage można znaleźć m.in. na stronach:

http://www.decoupage.net.pl/

http://www.cafeart.pl/