Wtorek | 25 wrzesień | 2018

Nowy sezon z Teatrem Smyka

poprawiony-teatr-smyka-2017Zapraszamy najmłodszych na kolejne spotkania z teatrem Smyka:

23 września, godz. 13.00

PIMPUŚ SADEŁKO - musical lalkowy przygotowany przez Teatr Itakzagramy. Spektakl oparty jest na „Szkolnych przygodach Pimpusia Sadełko” Marii Konopnickiej. Jednym z uczniów słynnej szkoły zostaje mały rozpieszczony jedynak, który nie chce się uczyć. W głowie mu raczej psoty i podjadanie smakołyków, toteż w szkole natychmiast zdobywa opinię łobuziaka i wiedzie prym bynajmniej nie w nauce. Co się wydarzy i czy Pimpuś kiedykolwiek się zmieni na lepsze, przekonajcie się sami!

21 października, godz. 13.00

TRZEJ MUSZKIETEROWIE - brawurowa historia czterech przyjaciół pomagających królowej Francji rozwikłać intrygę dworską. Opowieść o sile przyjaźni i odwadze przygotował Teatr Wariacja.

25 listopada, godz. 13.00

BAJKA O KRÓLEWNIE MARYSI I LODOWEJ GÓRZE - pełne humoru przedstawienie łączące plan żywy i plan lalkowy przygotował Teatr O RETY. To opowieść o ślicznej dziewczynie, która stała się samolubna, kapryśna i nieznośna wobec innych. Aktorzy pokazują najmłodszym, dlaczego nie warto postępować egoistyczne i jak wiele warte są przyjaźń, miłość czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka.

Bilety na spektakle teatralne do nabycia w kasie NOK oraz online. Cena biletu: 8 zł.