Sobota | 20 październik | 2018

Spotkania z Teatrem SMYKA

repertuar-pazdziernik-i-listopadZapraszamy najmłodszych na spotkania w ramach cyklu Teatr SMYKA. Spektakle, które proponujemy to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Aktorzy bazują na dużym zaangażowaniu uczestników. Przedstawienia zawierają elementy tańca, śpiewu, improwizacji muzyczno - ruchowych, a nawet języka angielskiego. Gwarantujemy, że każdy uczestnik takiego spotkania zostanie naładowany pozytywną energią. Poniżej prezentujemy repertuar na październik i listopad:

10 października, godz. 13.00

“Piracka Wyspa” - Aktorzy Teatru Fantazja będą przekonywać małych miłośników telefonów, komputerów, tabletów i WI-FI, że bez ciągłego korzystania z tych urządzeń i internetu też można fajnie spędzać czas. Prawdziwi Piraci oraz energiczne zwierzątka zaproszą dzieci do tańca i wspólnej zabawy.

24 października, godz. 13.00

“Sierotka Marysieńka” - Jest to historia dziewczynki, która nie posłuchała się rodziców i oddaliła się od domu. Marysieńka wędruje po świecie szukając schronienia. Poznaje gospodarza, który przyjmuje ją pod swój dach w zamian za pilnowanie gąsek. Czy Marysieńce uda się ochronić gąski
przed przebiegłym lisem i czy dziewczynka odnajdzie rodziców? Przekonajcie się sami. Spektakl przygotował Teatr Fantazja.

14 listopada, godz. 13.00

“Milutka w malachitowym borze” - Milutka jest kwiatkiem i mieszka na samym środku leśnej łączki. Życie wśród os i koników polnych troszkę jej się znudziło, dlatego wyrusza w daleką podróż. Towarzyszyć jej będzie zaczarowany Motylek. Dzięki jego wskazówkom jej marzenie będzie mogło spełnić się szybciej. A łatwo nie będzie! Na pewno spotka na swojej drodze wiele dziwnych postaci, ale dzięki magii, sprytowi i pomocy dzieci być może uda jej się wspiąć na sam szczyt tęczy… W spektaklu pojawią się elementy języka angielskiego: kolory i liczebniki 1-10. Przedstawienie zostało przygotowane przez Teatr TAK.

21 listopada, godz. 13.00

“Troskliwe Misie” - spektakl Teatru Fantazja rozgrywa się w przepięknej, tęczowej krainie. Mieszkający tam misie posiadają magiczną moc - każdy inną. Główną bohaterką jest Misia Tulisia. Pragnie ona odkryć swą wewnętrzną siłę, dzięki której będzie mogła zrozumieć sens swojego istnienia. Niesienie pomocy innym jest głównym mottem bajki.

Bilety na spektakle teatralne do nabycia w kasie Kina Niwa bądź online.

Cena biletu: 8 zł