Sobota | 20 październik | 2018

Teatr Smyka zaprasza w 2017 r.

teatr smyka zmieniony 2017Zapraszamy najmłodszych na spektakle w ramach spotkań z Teatrem SMYKA.

21 stycznia 2017 r., godz. 13.00
„Czerwony Kapturek”
Kto nie zna opowieści o małej dziewczynce, która wędrując przez las do chorej babci, spotyka na swojej drodze groźnego wilka… Klasyczna bajka w całkowicie nowej wersji, opowiedziana lekko, barwnie i z humorem. Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie z wilkiem? Czy straszny wilk musi być zły? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w spektaklu przygotowanym przez Teatr Bajlandia.

4 lutego 2017 r., godz. 13.00
„Zakochani w gęsi”
Bajka napisana wierszem, przeplatana wieloma pięknymi piosenkami śpiewanymi na żywo. To historia lisa, wilka i sępa, którzy zakochali się w niewinnej gęsi. Kto zostanie szczęśliwym wybrańcem? W rozstrzygnięciu konfliktu pomoże pomysłowa sowa. Spektakl przygotował Teatrzyk Czekoladowy Słoń.

4 marca 2017 r, godz. 13.00
“3 x królewna, 3 x smok”
Trzy historie o królewnach. Choć wszystkie bajki zaczynają się tak samo, to w zależności od charakteru królewny, Złośnicy, Beksy lub Roztropnej dalszy ciąg jest zupełnie inny. Dzieci utożsamiając się z bohaterkami bajki uczą się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość. Historię z zastosowaniem różnorodnych form lalek przedstawi Teatr Lalek Pod Orzełkiem.

22 kwietnia 2017 r., godz. 13.00

“Pingwiny z zasadami”

Spektakl został oparty na popularnej i znanej wszystkim dzieciom bajce - „Pingwiny z Madagaskaru”. Główni bohaterowie to czwórka dzielnych pingwinów. Pełna humoru opowieść o pingwiniej misji dostarczy wszystkim dzieciom niezwykłych przeżyć i dobrej zabawy. Przedstawienie przygotował Teatr Fantazja.

Bilety do nabycia w kasie NOK oraz online. Cena biletu: 8 zł