Wtorek | 16 październik | 2018

Teatr SMYKA zaprasza w Nowym Roku

rep-stycz-marzec-2018Zapraszamy na kolejne spotkania z Teatrem SMYKA dla dzieci.

13 stycznia 2018 r. godz. 13.00

“Ucieczka z piórnika” -  to historia przyborów szkolnych, które… uciekają z piórnika. Kredka i Ołówek boją się temperowania. Pióro - wymiany stalówki, Mazak - ślinienia…. Bajka jest napisana wierszem i zawiera wiele pięknych piosenek. Spektakl przygotował teatrzyk Czekoladowy Słoń.

3 lutego 2018 r. godz. 13.00

“Gdzie jest moja bajka” - bajka, w której poznamy przesympatycznego Czochera oraz jego pana (brzuchomówcę znanego m.in. z programu “Mam Talent”). Jest to edukacyjna opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie. Dzieci mogą się z niej dowiedzieć, że w życiu nie można mieć wszystkiego, a wartości takie jak przyjaźń i akceptacja tego kim się jest są cenniejsze niż posiadanie telefonów komórkowych. W spektaklu występują także lubiane przez dzieci postaci z innych bajek: Pinokio, Kubuś Puchatek i Koziołek Matołek. Przedstawienie przygotowała Agencja Profi-Act.

3 marca 2018 r. godz. 13.00

“Brzydkie Kaczątko” - to bajka o odmienności. Różni jesteśmy z różnych powodów, może być to wzrost, kolor włosów, czy charakter. Ale inny nie znaczy gorszy! I to właśnie jest najważniejsza myśl tego spektaklu. Będą oczywiście wesołe sytuacje i dialogi, które są charakterystyczne dla Teatru Wariacja. Będą też lalki z ogromnych pomponów i dekoracja jak z obrazów… Spektakl przygotował Teatr Wariacja.

Bilety do nabycia w kasie Nasielskiego Ośrodka Kultury lub online. Cena biletu: 8 zł