Sobota | 20 październik | 2018

Teatr SMYKA zaprasza

rep-wrze-paz-listPrzedstawienia teatralne dla dzieci to zawsze niezapomniane emocje, świetna zabawa i edukacja. Zapraszamy najmłodszych na spektakle do Nasielskiego Ośrodka Kultury.

24 września, godz. 13.00

“Smerfne przygody” - przedstawienie jest energiczne, pełne humoru, a najmłodsi mogą aktywnie uczestniczyć i współtworzyć akcję dziejącą się w wiosce smerfów oraz okolicznym lesie. Niestety czyha na nich wiele niebezpieczeństw, a największym z nich jest Gargamel, który tropi smerfy za pomocą kota Klakiera. Papa Smerf przygotowuje tajemniczą miksturę jednak zostaje ona przypalona przez Ważniaka, który twierdzi, że wszystkiemu winien jest Smerf Śpioch. Postanawia dać mu nauczkę i podczas snu wynosi go do lasu. Spotyka na swej drodze kota Klakiera, który podstępem zwabia Ważniaka do komnaty Gargamela. Śpioch za namową dzieci postanawia pomóc Ważniakowi uwolnić się z tarapatów. Spektakl przygotował Teatr Blaszany Bębenek.

15 października, godz. 13.00

“Kot w wielkim mieście” - spektakl porusza temat bezpieczeństwa na drodze oraz przestrzega przed innymi zagrożeniami. Uczy dzieci, gdzie mają szukać pomocy, jeśli brak obok rodziców i opiekunów. Zawiera dużą dawkę humoru! Przedstawienie zostało przygotowane przez Teatr Kalejdoskop.

12 listopada, godz. 13.00

“Bajka o dobrej Anusi i mądrym krasnoludku” - to piękna, edukacyjna historia o tym, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście, zaś dobro, które okazujemy innym, wraca do nas podwójnie. Anusia, spacerując po lesie słyszy krzyk. Okazuje się, że to krasnal, któremu noga utknęła we wnykach. Dziewczynka ochoczo pomaga krasnalowi i odprowadza go do domu. Wkrótce sama wpada w pułapkę, którą zastawiła na nią zła czarownica… Przedstawienie przygotował Teatr OdSkocznia.

Bilety na spektakle w ramach Teatru SMYKA można nabyć w kasie Kina Niwa lub online. Cena biletu: 8 zł.