Piątek | 21 wrzesień | 2018

Teatr Smyka

tsZapraszamy na niedzielne spotkania z teatrem w ramach cyklu Teatr Smyka. Przygotowana przez nas oferta do doskonała rozrywka dla całej rodziny. Spektakle, które odbędą się w naszym ośrodku kultury bazują na dużym zaangażowaniu uczestników, co pozwala na zdobycie pełnej uwagi i koncentracji nawet wśród najmłodszych dzieci. Zawierają elementy tańca, śpiewu, improwizacji muzyczno - ruchowych, a nawet języka angielskiego. Gwarantujemy, że każdy uczestnik takiego spotkania zostanie naładowany pozytywną energią.

Repertuar:
29 marca godz. 13.00

“Awanturka z leśnego podwórka” - spektakl przygotowany przez Teatr BAJLANDIA. Bajka rozgrywa się w planie aktora z lalką . Dramaturgia spektaklu opiera się na interakcji z dziećmi , które biorą udział w przygodach leśnych bohaterów. Dzieci nauczą się od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu. Dowiedzą się, że zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Czy leśna kompania znajdzie sposób na przechytrzenie cwanego lisa? Dowiecie się niebawem.

12 kwietnia godz. 13.30

Morska przygoda” - Teatr URWIS zaprezentuje historię biednego Piotrusia, którego los odmienia się za sprawą starej mapy. Chłopiec wyrusza w morską podróż aby odnaleźć skarb. Przeżywa liczne przygody i spotyka nowych przyjaciół. Jest to bajka interaktywna z elementami kultury żeglarskiej.

19 kwietnia godz. 13.30
Nadchodzi Pipi” - za sprawą Teatru TAK poznamy rudowłosą Pipi, sprytną rezolutną dziewczynkę mieszkającą samotnie w willi Śmiesznotce i czekającą na powrót swojego taty - kapitana Efraima Pończochy.Podczas jego nieobecności Pipi bawi się w berka z policjantem ucząc go przy tym angielskich nazw zwierząt, a wraz ze swoim przyjacielem Tommym i dziećmi zbiera skarborzeczy. Będąc w amerykańskiej szkole uczy dzieci tańczyć cza-czę, a nie mogąc doczekać się swoich urodzin, postanawia skrócić tydzień wywołując Szamana z egzotycznego Laosu. Spektakl zawiera elementy języka angielskiego.
26 kwietnia godz. 13.00
“W 7 dni dookoła bajek” - jest to przedstawienie Teatru TAK oparte na bajkach Jana Brzechwy, podczas którego dzieci bawią się i uczą. Oprócz Smoka Smokowskiego i jego spotkań z bohaterami utworów Brzechwy spektakl zawiera elementy języka angielskiego - zwroty grzecznościowe i dni tygodnia.

Cena biletu na każdy ze spektakli: 8 zł
Bilety do nabycia w kasie Kina Niwa bądź online.