Sobota | 20 październik | 2018

Ferie w NOK

nowy-obraz-1bmpZapraszamy najmłodszych do udziału w zajęciach plastycznych i twórczych przygotowanych przez NOK oraz na wyjątkowe spektakle teatralne i seanse filmowe.

Program poniżej:

18 lutego - wtorek

godz. 10.00 - zajęcia w plastycznej oprawie

godz. 12.00 - film  “Akademia Pana Kleksa. Cz. I. Przygody Księcia Mateusza”

10-latek, Adaś Niezgódka, zostaje przeniesiony do Akademii Pana Ambrożego Kleksa i tam rozpoczyna edukację. Poznaje również smutną historię księcia Mateusza, zamienionego w ptaka. Adaś przyrzeka mu odnalezienie guzika z czarodziejskiej czapki doktora Paj-Chi-Wo.

21 lutego - piątek

godz. 10.00 - zajęcia twórcze

godz. 12.00 - spektakl teatralny “Księżniczka i rycerz”

Giermek Jerzyk z całego serca pragnie zostać rycerzem. Dobra wróżka Magnolia chce mu w tym pomóc. Podczas poszukiwań jakiegoś dzielnego woja, u którego Jerzyk mógłby się uczyć, dowiadują się iż czarodziej Dragon więzi w swym zamku księżniczkę Miłkę. Służący w armii Dobrego Króla rycerz Miłosz gotów jest stoczyć walkę z Czarnym Rycerzem. Moc Dobrego Króla będzie chronić Miłosza przed czarami Dragona, czy ten jednak zdoła pokonać smoka? Zwycięży oczywiście miłość! Dlaczego od dziecka lubimy baśnie o porwanej przez kogoś złego księżniczce i o tym jak dobry, waleczny rycerz wyrusza, aby ją uwolnić? Wszak każda dziewczynka jest piękną księżniczką, a każdy chłopiec dzielnym rycerzem! Wystarczy ich w sobie odnaleźć.

25 lutego - wtorek

godz. 10.00 - zajęcia w plastycznej oprawie

godz. 12.00 - film “Akademia pana Kleksa. Cz. II. Tajemnica Golarza Filipa”

Poszukiwania czarodziejskiego guzika prowadzą Adasia do Psiego Miasteczka. Tymczasem Golarz Filip konstruuje Adolfa - dziecko komputerowej cywilizacji. Niebezpieczny dla wszystkich zostaje rozmontowany przez pana Kleksa. Mszcząc się, Golarz Filip podpala Akademię.

27 lutego - czwartek

godz. 13.00 - SZTUKA ILUZJI - pokaz iluzjonisty Łukasza Podymskiego, który rozbawi zarówno dzieci jak i dorosłych

28 lutego - piątek

godz. 10.00 - zajęcia twórcze

godz. 12.00 - spektakl teatralny “Bajka kosmiczna, czyli bajka nie z tej ziemi”

Komandor Start marzy o spotkaniu z ufoludkami - właśnie planuje ucieczkę z zaśmieconej Ziemi na planetę Vita. Śmieszni przybysze zachwycają się urokiem przyrody i dziwią tym, że niektórzy ludzie niszczą ją lub marnują mnóstwo czasu siedząc przed komputerem zamiast się nią cieszyć.

Zajęcia prowadzone w NOK są nieodpłatne.

Cena biletu na spektakle teatralne, seanse filmowe i pokaz iluzji: 5 zł.