Piątek | 21 wrzesień | 2018

Ferie w NOK

program-plakatNasielski Ośrodek Kultury zaprasza najmłodszych mieszkańców naszej gminy do skorzystania ze swojej oferty przygotowanej specjalnie na okres ferii zimowych.

Szczegółowy program poniżej:

2 lutego (wtorek)

Godz. 13.00 i 15.00 Film dla dzieci „Fistaszki. Wersja kinowa” 3D (cena biletu dla dziecka: 12 zł, okulary 3D: 4 zł)

Bohaterowie legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza: Charlie Brown, pies Snoopy i ich przyjaciele w nowym wydaniu animowanej komedii przygodowej wyprodukowanej przez studio Blue Sky, w którym powstała słynna ”Epoka lodowcowa”

3 lutego (środa)

Godz. 10.00 Zajęcia kreatywne w plastycznej oprawie

Godz. 13.00 Spektakl teatralny „Skarb dobroci” (wstęp wolny)

Baśniowe przygody małej Zuzi przeniosą nas do pełnej przygód krainy dobroci. Zuzia jest zarozumiałą dziewczynką i znawczynią wszelkich tematów oraz problemów całego świata. Jej przygody sprawiają, że widzowie nie mogą powstrzymać się od śmiechu. Baśń podejmuje tematy takie jak: prawdomówność, pracowitość, szczerość, uczynność. Całość okraszona została piękną muzyką.

4 lutego (czwartek)

Godz. 10.00 Zabawy i zawody z modelami zdalnie sterowanymi

Godz. 13.00 Spektakl teatralny „Zaczarowany komputer” (wstęp wolny)

Aktorzy Teatru Króla z Łodzi opowiedzą nam historię dziecka, które zbyt wiele czasu poświęca na gry komputerowe. Spektakl uświadamia, że czas stracony na gry nie uczy niczego po za omijaniem problemów, agresją i oszukiwaniem. Jest to bajka pouczająca. Występują w niej:Wiedźma Strojnisia, Komputer, Karaluszek i Wiedźma Brudasek.

5 lutego (piątek)

Godz. 10.00 Zajęcia kreatywne w plastycznej oprawie

Godz. 13.00 Spektakl teatralny „Czy to ty, czy to ja” (wstęp wolny)

Pewnego dnia w leśniczówce spotyka się dwoje ludzi:  Jagoda i Sebastian. Okazuje się, ze oboje przyjechali tu na wakacje. Nie wiedzą jednak, że stara leśniczówka skrywa wiele tajemnic. Bajka pomaga odróżniać dobro od zła, uczy szczerości, tolerancji. Pokazuje w jaki sposób świat postrzegają dziewczynki, a jak chłopcy. Jest to spektakl pełen zagadek.

9 lutego (wtorek)

Godz. 13.00 Spektakl teatralny „Nygusek”  (wstęp wolny)

Nygusek to Kurka mieszkająca na wsi. Jest bardzo leniwa. Przezabawne sytuacje w jakiej jest ukazana pokazują dzieciom, że kłamstwo nie popłaca, a lenistwo doprowadza do zepsucia i braku serca dla innych. Aktorzy Teatru Króla pokażą także, co może szkodzić naszemu zdrowiu.

10 lutego (środa)

Godz. 13.00 i 15.00 Film dla dzieci „Misiek w Nowym Jorku” (cena biletu ulgowego: 12 zł)

Dziewicze krajobrazy i dzikie zwierzęta - takiego Bieguna Północnego niedługo nie będzie! Chciwy biznesmen chce tam wybudować sieć centrów handlowych. Hałaśliwi i śmiecący turyści już teraz zakłócają spokój arktycznym zwierzakom. Dlatego Misiek i trzy nieobliczalne lemingi wyruszają do Nowego Jorku. Czy uda im się przekonać inwestora, żeby nie dewastował miejsca, które jest ich domem?

11 lutego (czwartek)

Godz. 13.00 Spektakl teatralny „Tajemnica Zamku Wyobraźni” (wstęp wolny)

Kolorowy spektakl z interesującymi rekwizytami pokaże nam, jak można rozwiązywać problemy używając wyobraźni. Przebiegły Profesor udaje przyjaciela dzieci, a tymczasem w sowim laboratorium tworzy maszynę do okradania dzieci z wyobraźni.

12 lutego (piątek)

Godz. 13.00 i 15.00 Film dla dzieci „Misiek w Nowym Jorku” (cena biletu ulgowego: 12 zł)

Bilety na seanse filmowe można nabyć w kinie Niwa bądź online na naszej stronie internetowej.

Wstęp na spektakle teatralne w ramach akcji “Zima w mieście” jest bezpłatny.