Sobota | 20 październik | 2018

Ferie w NOK

nowy-plakat-2017-ferieZapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej na okres ferii zimowych. Program:

13 lutego - poniedziałek

Godz. 15.00 Spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem (wstęp wolny)

Robert Gondek od wielu lat podróżuje o całym świecie. U nas opowie o najwyższych afrykańskich górach i o ich różnorodności. Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Na Mount Meru poczekamy na wschód słońca z widokiem na najwyższy szczyt Afryki. Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie. W towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy. Dowiemy się, czy trudno zdobywać góry w Burundi.

14 lutego - wtorek

Godz. 10.00 Zajęcia plastyczne (wstęp wolny)

Godz. 12.00 Edukacyjny Teatr Magii (cena biletu: 4 zł)

Program jednego z najbardziej doświadczonych iluzjonistów w Polsce - Łukasza Podymskiego - to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Pokaz zadziwia i bawi zarówno małych, jak i dużych widzów.

15 lutego - środa

Godz. 10.00 Zabawy i zawody zdalnie sterowanymi samochodami (wstęp wolny)

Jeśli lubicie wyzwania i świetną zabawę, zapraszamy! Modele samochodów są przygotowane w taki sposób, żeby każdy mógł nimi sterować.

Godz. 11.00 Zestaw bajek „Przygody Myszki” (cena biletu: 4 zł)

16 lutego - czwartek

Godz. 10.00 Zajęcia plastyczne (wstęp wolny)

21 lutego - wtorek

Godz. 10.00 Zajęcia plastyczne (wstęp wolny)

Godz. 12.15 Spektakl teatralny „Skarb to nie tylko złoto” (cena biletu: 4 zł)

Teatr Blaszany Bębenek opowie nam wesołą historię dwójki krasnali, którzy na polecenie króla wyruszają do lasu, aby odnaleźć roślinę potrzebną do sporządzenia specjalnej mikstury. Mikstura ta ma pomóc w wypędzeniu dokuczliwych nietoperzy z zamku. Krasnali czekają zabawne, czasem niebezpieczne oraz pouczające przygody.

22 lutego - środa

Godz. 11.00 Zestaw bajek „Miś Kudłatek” (cena biletu: 4 zł)

23 lutego - czwartek

Godz. 10.00 Zajęcia plastyczne (wstęp wolny)

Godz. 12.00 ILUZJONISTA Konrad Modzelewski (cena biletu: 4 zł)

Spodziewajcie się brzuchów obolałych od śmiechu. Konrad Modzelewski zaprezentuje niesamowite interaktywne show. Nowatorskie podejście, groteskowy humor i magiczne sztuczki sprawią, że będzie to niezapomniane widowisko.

Bilety na filmy, pokazy magii oraz spektakl teatralny można nabyć w kasie NOK oraz online na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do skorzystania z oferty Kina Niwa. Od 15 do 19 lutego w repertuarze filmowym znajduje się BALERINA 3D, a od 22 do 26 lutego LEGO® BATMAN: FILM 3D. Wszelkie informacje można znaleźć na naszej stronie: http://noknasielsk.pl/kino-niwa/repertuar/