Poniedziałek | 15 październik | 2018

Ferie w NOK

ferieNasielski Ośrodek Kultury

zaprasza na akcję

FERIE W MIEŚCIE

środa- 18 stycznia

godz. 9:00- zajęcia plastyczne

godz. 11:00- film dla dzieci ” Odlot”

Jest to historia o dorastaniu. Jej bohaterem jest pewien 70-latek. Pewnego dnia spotyka strażnika leśnego, co doprowadzi do całej serii przedziwnych zdarzeń, które całkowicie zmieniają to, kim jest. Bohater przemierzy cały świat walcząc z bestiami i złoczyńcami, i zawsze spożywając obiad o 15.30.

cena biletu- 5 zł.

czwartek- 19 stycznia

godz. 9:00- zajęcia plastyczne

godz. 11:30- spektakl “Koziołek Niematołek”

Jest to barwne, interaktywne przedstawienie teatralne w wykonaniu ART-RE Studia Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii w Krakowie. Spektakl ma na celu poznanie śmiesznych przygód znanego i lubianego bohatera książek i filmów – Koziołka Matołka, który w tym przedstawieniu wcale nie jest matołkiem. Zabawne sytuacje, piosenki i dialogi oraz zaangażowanie dzieci do wspólnej zabawy „na scenie” przysporzy na pewno wiele emocji.

cena biletu: 5zł

środa- 25 stycznia

godz. 9:00- zajęcia plastyczne

godz. 11:00- film dla dzieci ” Hannah Montana”

Miley Stewart jest na pozór zwykłą dziewczyną, mieszkającą w dość bogatym domu z ojcem i bratem. W rzeczywistości jest ona słynną piosenkarką pop. Swoją tajemnicę powiedziała jedynie przyjaciółce Lily, która jest wielką fanką Hannah Montany. Ta dowiadując się, że jej kumpela jest jej idolką, stara się być z nią nierozłączna.

cena biletu: 5 zł

czwartek- 26 stycznia

godz. 9:00- zajęcia plastyczne

godz. 11:30- spektakl “Pinokio”wykonaniu grupy teatralnej ART-RE z Krakowa

Przedstawienie to dobrze znana historia oparta na powieści Carla Collodiego, która zapewne dostarczy wszystkim dzieciom, nie tylko dużo uśmiechu i zabawy ale i wielu życiowych prawd oraz wartości.

cena biletu: 5 zł

piątek- 27 stycznia

godz. 11:30- spektakl “Złośliwości jej Królewskiej Mości”

To urocza i zabawna bajka, o odkrywaniu potrzeb innych ludzi, która pomoże zrozumieć, że złota zasada „nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe” w praktyce jest zaskakująco prawdziwa.

wstęp wolny.

Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy!