Poniedziałek | 15 październik | 2018

Zima w NOK

12Podczas ferii zimowych zapraszamy najmłodszych do skorzystania z oferty Nasielskiego Ośrodka Kultury.

Program:

21 stycznia (środa)
godz. 10.00 Zajęcia plastyczne
godz.12.00 Film dla dzieci „Samoloty 2″
Cena biletu: 5 zł
Po wydarzeniach z pierwszej części zadziorny samolocik Dusty (Maciek Musiał) wzbija się na pułap nieosiągalny dla konkurencji: kolejne zwycięstwa zamieniają go w podniebnego celebrytę, na ziemi czekają niezawodni kumple i kufelek zimnego oleju. Do czasu. Z pozoru niegroźna usterka przekładni przekreśla sportową karierę bohatera: wadliwą część dawno wycofano z produkcji, z kolei dociśnięcie gazu do dechy może skończyć się awarią silników i - prawdopodobnie ostatnim - lądowaniem. Na domiar złego rządowa komisja bezpieczeństwa zamyka lotnisko w Wólce. Chcąc pomóc przyjaciołom, Dusty postanawia zaciągnąć się do straży pożarnej i zdobyć niezbędny do ponownego otwarcia obiektu certyfikat. Oczywiście to, co zaczyna się jak przygoda z konieczności, szybko zamienia się w szkołę charakteru.
22 stycznia (czwartek)
godz. 10.00 Zajęcia plastyczne
godz. 12.00 Teatr lalek dla dzieci - „Podróż za horyzont”
Cena biletu: 5 zł
To opowieść o przyjaźni i o tym, że nie należy nikogo oceniać zbyt pochopnie. Młodzi widzowie mają też okazję nauczenia się kolorów. Mała Małgosia chciałaby się dowiedzieć, co jest za horyzontem. Postanawia więc wyruszyć i sprawdzić to osobiście. Zanim jednak jej podróż się rozpocznie, poznaje złośliwego, lecz na szczęście mało szkodliwego potworka Ohydala. Ohydal wątpi w powodzenie wyprawy Małgosi i dlatego nieustannie namawia ją do pozostania w domu. Dziewczynka jednak nie rezygnuje, zwłaszcza, że cennych wskazówek udziela jej Słoneczna Pani. Aby dotrzeć za horyzont Małgosia musi zbudować most z siedmiu kolorów. Ale skąd wziąć te kolory? Pierwszy dziewczynka dostaje od Słonecznej Pani, kolejne musi znaleźć sama. W wyprawie towarzyszy jej Ohydal. Potworek najpierw przeszkadza i dokucza Małgosi, z czasem jednak staje się jej prawdziwym przyjacielem. Prawdziwym, czyli takim, na którego można liczyć w trudnych sytuacjach, a takich sytuacji nie będzie brakowało, oj, nie będzie.
28 stycznia (środa)
godz. 10.00 Zajęcia plastyczne
godz. 12.00 Film dla dzieci „Muppety poza prawem”
Cena biletu: 5 zł
Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w międzynarodową aferę kryminalną. Stoi za nią Constantine - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita.
29 stycznia (czwartek)
godz. 10.00 Zajęcia plastyczne
godz. 12.00 Teatr lalek dla dzieci - „Złote jajko”
Cena biletu: 5 zł
Chytra Lisica ma pomysł na szybkie wzbogacenie się. Swój plan przedstawia koledze w złodziejskim fachu - Wilkowi. Muszą razem ukraść babci i dziadkowi jajko, z którego potem wykluje się kura znosząca złote jajka. Niestety, zamiast kury wykluwa się kogucik - trzeba go wychować… Oj, Lisica bardzo się zdenerwuje! Co z tego wyniknie? W “Złotym jajku” dzieci zobaczą (nie)groźnego Wilka, który niespodziewanie staje się tatą, uroczego Kurczaka, który będzie miał osobliwych rodziców. Spektakl to opowieść, z której dzieci dowiedzą się, że nawet ktoś bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochającego.

*Zajęcia plastyczne są bezpłatne