Piątek | 30 styczeń | 2015

Życie Nasielska

Życie Nasielska logoŻycie Nasielska – dwutygodnik
Gazeta dla każdego, a w niej gospodarka, polityka, interwencja, sport i rozrywka. Informacje dobre i złe, ale prawdziwe.

Czasopismo informuje o wszystkich wydarzeniach ważnych dla mieszkańców Gminy Nasielsk. Porusza sprawy, które mają bezpośredni i pośredni wpływ na życie lokalnej społeczności.

Relacjonujemy obrady Rady Miejskiej, podajemy najświeższe informacje o pracach i decyzjach Burmistrza oraz całego Urzędu Miejskiego.

Nasi reporterzy są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Dzięki akredytacjom prasowym, na bieżąco śledzimy prace Sejmu, Rady Ministrów, rządowych agencji i innych instytucji centralnych, bowiem zapadają tam decyzje, które dotyczą Nasielszczan.

Uczestniczymy w wielkich wydarzeniach sportowych, ale również opisujemy te, w których uczestniczą najmłodsi, uczniowie nasielskich szkół.

Na łamach naszej gazety systematycznie ukazują się artykuły poświęcone ochronie środowiska, bezpieczeństwu i ochronie zdrowia.
Nie brakuje również porad prawnych i finansowych. Swoją stronę w gazecie maja rolnicy, na której są informacje nieosiągalne lub pomijane w innych mediach.

Na naszych łamach raz w miesiącu gościmy Nasielskie Towarzystwo Kultury, które jest autorem Notatnika Nasielskiego.
Nie zapominamy o ludziach, którzy lubią spędzać wolny czas w domu. Dla nich w każdym numerze dodatek telewizyjny, horoskop  oraz porady kulinarne.

Życie Nasielska, ze względu na uniwersalność, jest czytane przez prenumeratorów w najodleglejszych zakątkach Polski.
Pojedyncze egzemplarze trafiają do wielu instytucji centralnych, w których są uwzględniane przy opracowywaniu przeglądów prasy.

Jeżeli czytasz „Życie Nasielska”, to znaczy, że dokonałeś prawidłowego wyboru. Jesteś na bieżąco!

Redaktorem naczelnym Życia Nasielska jest Iwona Pęcherzewska.cennik

Zapraszamy do korzystania z naszego archiwum.

KONTAKT:
Życie Nasielska
ul. Kościuszki 12
05-190 Nasielsk
gazeta@noknasielsk.pl

pecherzewska@noknasielsk.pl

zycie@nasielsk.pl
tel./fax 023 691 23 43