Wraz z końcem czerwca kończymy cykl zajęć stałych odbywających się w Nasielskim Ośrodku Kultury. To czas podsumowań i prezentacji efektów pracy uczestników. W minioną sobotę, 20 czerwca zakończyliśmy warsztaty garncarskie, podczas których uczestnicy mieli okazję rozwijać swoje umiejętności manualne, poznawać techniki pracy z gliną i tworzyć niepowtarzalne ceramiczne dzieła sztuki. Zwieńczeniem całego cyklu była wystawa prac przygotowanych podczas zajęć. Zaprezentowane prace spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzającym Nasielski Ośrodek Kultury i kino Niwa.
Dziękujemy za systematyczną pracę i wspólnie spędzony czas!










